Skúsenosti s Orgonitmi

13. března 2011 v 1:51 |  OrgonitAnnemarie Otavová, Brno
Chci Vám sdělit svoje poznatky o používání Orgonitů. Jsem účetní a tím hodně pracuji na počitači, někdy i 12 hod. Měla jsem potíže se zády, krční páteří a také se soustředěním. Po používání orgonitů asi dva měsíce můžu konstatovat, že u práce bez potíží vydržím až do noci, nevím již co jsou bolestí v zádech ani krční páteře, také nejsem unavena při práci na počitači. Umístila jsem orgonity jeden nad počitač na poličku a druhý za sebe na regál se šanony, takže jsem v energetickém poli a věřím že zásluhou orgonitů jsem v dobré kondici. Také zjišťuji, že lidé, kteří ke mě chodí na konzultace nebo jen tak za pokecáním se zdržují delší dobu a dovedou odcházet uklidnění, sami mě říkají že se u mě cítí dobře. Věřím, že toto vše způsobily orgonity, které mám umístěny po bytě - je to od té doby.Mám také orgonit v ložnici, konečně dobře spím což nebývala pravda a mívám pěkné sny a spím aniž by mě něco bolelo. Těším se s Vámi na další poznatky o působení orgonitů, doporučuji je i přátelům.

Ing. Jaroslava Loubalová, Brno - Žabovřesky
Svěřila jsem se mé dlouholeté kamarádce, že s přibývajícím věkem nejen, že nemohu spát, ale že mám v mém pokoji nepříjemné pocity. Ona mi doporučila Kamila, aby u nás změřil zóny. Kamil mi s virgulí ukázal, že polovina pokoje kde spím, se nachází v působení zóny podzemní vody a mé lůžko protínají dva pásy Hartmanovy a Curyho sítě. K tomu ještě si přidávám pulzující elektrosmog tím, že mi vedou elektrické šňůry od lampičky a budíku u hlavy i na druhé straně u nohou. Potom mi ukázal orgonity a yvsvětlil jejich působení a také ihned ukázal na reakcích jeho pružiny. Virgule se mu nad orgonitama točila doslova v rukách. Potom jsme proměřovali i kuchyni a obývák. V kuchyni jsem se zmínila, že se na okně nedaří květinám a stále mi vadnou. Kamil položil jeden orgonit ke květinám a navrhnul, že vyzkoušíme, zda to kytičkám pomůže, když se zdejší naměřené zóny rozptýlí. Počkala jsem pak několik nocí, orgonity různě přemisťovala a protože mám více zdravotních problémů, nemohu zatím jednoznačně potvrdit, že orgonity mě zázračně zbavily nespavosti a že už nemám žádné špatné pocity v mém pokoji. Za téměř zázračnou ale považuji reakci květin v kuchyni na okně, které se rychle s orgonitem zbráboraly a začaly se chystat dokonce do květu. Nevěřila bych, že je něco takového po těch letech možné.
Mgr. Dagmar Studeníková, Praha - západ
S orgonity se postupně sžívám a musím ti napsat své pocity. První den po probuzení jsem cítila mírnou bolest hlavy, jako by člověk cucal moc dlouho mentolové bonbóny, nebo jak bych to řekla. Prostě tak "mentolově, větrně". Druhý den to bylo v pohodě, ale spaní ještě tak nějak přerušovaně, ale už o moc lépe /žádné bdění/. Třetí den zas taková mírná "větrná" bolest hlavy (může k tomu být samozřejmě ale i krční páteř, od příštího týdne budu mít nějaké rehabky). Tak jsem si řekla, že ty 3 orgonity pohromadě jsou tam asi moc, 1 z nich jsem zatím dala do chodby (vezmu si ho ale do práce), 2 jsem nechala v ložničce a 1 je v obýváku. A teď je to asi 4. noc, co se mi krásně spalo a kvalita spaní je nesrovnatelně někde jinde! Když jdu spát tak usnu a spím až do rána!!! K ránu se vzbudím, ale to je už normální stav, nikoliv to mé permanentní se probouzení. Nechci to zakřiknout a musím to zaklepat, ale snad to jenom vydrží a půjde to tak dál.
Eva Vosinková, Brno
Strašně mne bolívají ruce od špatné krční páteře, hlavně po práci na zahrádce. Víte, já ty problémy mám už od 22 let, když mi v porodnici radili abych předklonila hlavu, něco mi tam tehdy křuplo a od té doby mám 40 let bolesti, od páteře mi vystřelují do rukou, prý to jsou zužené kanálky. Proto jsem Vám hned volala, jakmile jsem rozbalila ten orgonit od Vás a pocítila jsem už za čtvrt hodiny výraznou úlevu. To víte, když máte 40 let ty bolesti a najednou se vám uleví, ta vás to překvapí. Musela jsem Vám to hned zavolat, protože jsem to položila na stůl a na ty kanálky to hned zabralo. Můžu říct že těch pár dní, co orgonit mám, je to velká úleva.
Hýbl Jiří, Zábřeh
Už delší čas trpím na ucpané čelní dutiny. Po otevření doručeného balíčku s orgonity, jsem je vyndal a položil na stůl a začal číst návod k použití, netrvalo to déle jak 3 až 5 minut, když jsem začal pociťovat jak se mi čelní dutiny uvolňují.Teď nosím orgonit pořád u sebe a mám klid. Je to perfektní vynález
Ing. Hanka Horáková, PhD. Brno - Černá pole
Protože jsem od přírody citlivá a navíc je má vnímavost cvičená z kraniosakrální terapie, kterou praktikuji, ráda bych se podělila o své pocity při prvním kontaktu s orgonity. Když jsem vložila poprvé ruku nad orgonity, vnímala jsem prody jakoby vlažného vzduchu, které nad orgonity proudily, ikdyž v místnosti nemohl vzniknout průvan. Když orgonity harmonizují energie v místnosti, napadlo mne použít je při ošetření kraniosakrální terapií a vnímat, jaký vliv bude mít jejich přítomnost. Vložila jsem asi tři orgonity pod lehátko klienta a začala se usazovat jako vždy na začátku každého ošetření. Všimla jsem si, že usazení a kvalita pole, které se kolem nás s klientem vytvořilo byla mnohem silnější a hlubší. Tato zkušenost mne velmi mile překvapila… Protože si ráda hraju,budu tento fenomén nadále pozorovatIng. Pavel Smola - Praha 5
Když jste rozmístil tři orgonity do ohnisek patogenních zón v mé kanceláři a já se posadil do křesla, během pár minut, co jsme si ještě povídali, jsem cítil poměrně silné uzemnění, jaké vnímám při svých meditacích. Čekal jsem ještě pár dní, abych si ujistil co a jak probíhá v souvislosti s umístěním orginitů. Mohu tedy konstatovat, že dva roky trvající oslabení levé strany mého těla - převážně jsem cítil dost slabou nohu, koleno, je lepší. Tuším, že toto oslabení souvisí s určitými způsoby prožívání a jednání a i tam sleduji (ale vpravdě) velice jemné a hlavně malé změny. Co probíhá na úrovni duševní, se uvidí během dalších dní. Opět se chystám na meditace. Vlastně až do dnes jsem nechtěl meditovat, chce se mi častěji spát. Pár prvních dní jsem měl špatnou náladu, teď jsem zase ok a a očekávám, že během nastávajícího léta budu ohledně orgonitků opět více zkušenější.
Paní J.K. - Nový Bor
Orgonit jsem dostala vpoledne. Ve tři hodiny jsem čekala návštěvu - 8 ženských. Aby mi orgonit všechny neosahaly, jak to mají ve zvyku (mám různé kameny a amulety a jiné zářiče a na vše mi každý sahá), schovala jsem orgonit za květináče, aby jej neviděly. Byla jsem vynervovaná, jak takovou návštěvu zvládnu po všech mých operacích. Čekala jsem, že mne kamarádky (nechtěně) zase energeticky vysají a velmi unaví. Byla jsem však velmi překvapena, že tentokrát tomu tak nebylo. Kamarádky odešly a já ještě zůstala neobvykle při síle. To ale není všechno. Když tu byly, byla tu nezvykle příjemná a klidná atmosféra, dokonce si toho jedna povšimla a ptala se mne, co mám zase za zářič, ať jí jej prý ukážu - že se tu cítí v místnosti zvláštně hezky a příjemně, přesto, že je venku nesnesitelné vedro! Jsem překvapená, že ten jeden orgonit takto působil ve veliké místnosti, sotva jsem jej teprve 3 hodiny předtím dostala poštou…
Zdroj: orgonity.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 viera tarabova viera tarabova | E-mail | 7. ledna 2012 v 17:59 | Reagovat

prosim napište kde sa daju tie orgonity zohnat a kolko stoja a chcem sa spitat aj na tie naramky tiež na cenu dakujem. :-)

2 kamienky kamienky | 21. ledna 2012 v 22:17 | Reagovat

Orgonity sa spopularizovali takže nie je problém si dať do googlu a nájde vám pekne eshopy so zaujímavým spracovaním orgonitu :)

Ale väčšinou kamienky a tieto veci si môžete zakúpiť aj v kníhkupectvách napr. v Eugenike či v obchodoch s darčekami a pod :)

3 Ivona Ivona | E-mail | 27. února 2014 v 17:28 | Reagovat

Dobry den,citala som,ze pri problémoch s podzaludkovou zlazou je dobry karneol.Ako je lepsie ho nosit-ako náramok, privesok, alebo nahrdelnik?Vopred dakujem za odpoved.

4 kamienky kamienky | 6. března 2014 v 13:56 | Reagovat

[3]:  Môžete ho nosiť vo vrecku nohavíc aby bol čo najbližšie pri chorom orgáne. Očista a nabíjanie kamienka je mimoriadne dôležitá pri pravidelnom nosení je nutné ho vyčstiť 2-3 do týždňa.

5 Ivona Ivona | E-mail | 6. března 2014 v 20:49 | Reagovat

Dakujem za radu:)Ja som si medzicasom kupila náramok,tak ked nebudem mat zrovna vacok,budem ho mat na ruke, inak vo vrecku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama